טיפול קבוצתי

לכל בני האדם, יש יחסים עם עצמם ועם הסביבה שבה הם חיים. לרבים מאיתנו יש קשיים וחסימות ביחסים שלנו עם עצמנו ועם הסובבים אותנו.

היכולת להרגיש שייך, להיות מושפע ומשפיע במערכות יחסים, היכולת ליצור קשר באופן יעיל עם הסביבה, כמו גם היכולת להבין איך אני נתפס על ידה, כל אלו הן יכולות הניתנות לפיתוח וללמידה. 

הקבוצה מהווה מרחב יעיל ומדויק לטיפול באנשים. הקבוצה יעילה לאנשים שמעוניינים לשפר את יכולת הקבלה והסבלנות שלהם כלפי האחרים ולעצמם. היא עשויה לסייע לאנשים שנמצאים במשבר ביחסים בהווה, לאנשים המתקשים ליצור יחסים חדשים בחייהם, ולכל אדם אשר מבקש להמשיך ולפתח את יכולתו ליצור קשר רגשי עמוק עם עצמו ועם העולם הסובב לו.

חדש! קבוצת למידה לניהול כעסים, למידת טכניקות לוויסות רגשי

קבוצת רכבת שניתן לעלות עליה ולרדת בכל שלב.

מיועדת לנשים וגברים, לזוגות וליחידים. 


בכל חודשיים (8 מפגשים) מתחיל מחזור לימוד חדש. כל שיעור משלב בתוכו ידע תיאורטי, תרגילים מעשיים, ושיתופים מתוך חיי המשתתפים

בכל יום שלישי  17:45-19:30

להרשמה :

במייל  tamirashman@gmail.com

בטלפון, הודעת וואטסאפ  054-5989757

פיתוח מיומנויות בינאישיות לגברים ונשים

 

הקבוצה מתאימה לגברים ונשים מעל גיל 30 המתמודדים עם קושי ביצירת קשרים עם גברים/נשים.  הקבוצה הוקמה בשנת 2009 והיא מתקיימת הקבוצה מתמקדת ביחסים ותקשורת בין המינים, היכולת לשפר יחסי אנוש, הקשבה אמפאטית, העמקת המודעות הבינאישית , שיפור היכולת להכיל חוסר אונים וחוסר וודאות ועוד..

בכל יום שלישי בין השעות 20:00-21:30

לפרטים ולהרשמה:

תמיר אשמן בנייד 054-5989757

'מעגל גברים' במרכז גליקמן בתל אביב

קבוצה לגברים המתנהגים באלימות במרחב הזוגי-משפחתי. הקבוצה פתוחה לגברים בלבד.

את הקבוצה פתחתי בשנת 1996. 

הקבוצה עוסקת בין השאר בנושאים הקשורים לניהול כעסים, ויסות מתח נפשי, שיפור היכולת להקשבה אמפאטית, הורות וזוגיות של גברים.

בכל יום שלישי  18:00-19:30.

להרשמה :

מרכז גליקמן

בטלפון  03-6492470