באותו עניין...
חיפוש לפי נושאים
No tags yet.

המופע שירת גברים מגיע למועדון יוניקורן בפרדס חנה


לתושבי בירת 'מעגלי השירה', או בקיצור אנשי פרדס חנה, בנימינה, זכרון ועוד... ביום חמישי הבא אנחנו מגיעים עם המופע שירת גברים עד אליכם, ביום חמישי 29.11.18 בערב

פרטים בדף האירוע בפייסבוק

קשה להסביר מה זה בדיוק המופע 'שירת גברים'. עד שלא תראו לא באמת תבינו. רק אגיד, שאני כבר למעלה מעשרים שנה מנחה ומטפל בגברים, עד היום טיפלתי במאות גברים, במהלך השנים פיתחתי טכניקות ייחודיות לטיפול בגברים אותם אני מלמד באוניברסיטת תל אביב, סמינר הקיבוצים ובבית הספר המרכזי לעובדים סוציאלים. במהלך השנים אספתי את הסיפורים של מטופלי , וגם ארזתי את הסיפור האישי שלי. ותוסיפו לכל זה אוסף של שירים ישראלים מוכרים אותם נשיר יחדיו עם עיבודים מוזיקליים של המפיק המוזיקלי זיו גולנד Ziv Goland שגם ילווה אותנו בגיטרה. לערב שמוקדש כולו לשחרור הגברים וריפוי היחסים בין גברים ונשים. אחרי 15 הופעות ומתגובות של עשרות משתתפים אני יכול להגיד בוודאות - זה עובד!!!. אחרי המופע היחס שלכם כלפי הבנים שלכם (ובן הזוג) עומד להשתנות....מפגש מוסיקלי על גבריות ואבהות , שמתאים לגברים ולנשים. באמצעות שירי ילדים ושירי מבוגרים, תמיר יספר על המסע האישי שלו לעומק הגבריות הישראלית. מסע שהחל ב- 1970 כשנולד כבן-זכר, והמשיך במסגרת עבודתו כמטפל קבוצתי בגברים במרכז גליקמן לטיפול ומניעת אלימות במשפחה בתל אביב.

במהלך עשרות שנים נאספו להם סיפורים וחוויות מתוך חדר הטיפולים, אותם הוא שוזר יחד עם זיכרונות ילדותו בעיר רחובות ויוצר פסיפס מגוון של תמונות המתארות תחנות בחייהם של גברים רבים.

במופע נשיר ביחד שירים שגדלנו עליהם המספרים את סיפורם של גברים החיים ונושמים בחברה הישראלית. באמצעות המופע הייחודי, מתאפשרת הצצה נדירה על עולמם של הגברים בזוגיות ובאבהות. את המופע מלווה בגיטרה ובעיבודים המפיק המוזיקלי זיו גולנד.

מחיר כרטיס -80 ש"ח | לקניית כרטיסים

לאתר המופע

#גברים #שירתגברים

לפרטים נוספים

0546738243 איתי לינדר

אפשר גם בוואטסאפ

  • Tamir Ashman

כל הזכויות שמורות לתמיר אשמן 2017