המרכז הטיפולי

אנחנו תמיר אשמן ומאיה בן יעקב, זוג בחיים והורים של הגר הלל ואיתמר, לומדים וחוקרים את עולם הגוף והנפש ביחד ולחוד. הקמנו קליניקה משולבת בתל אביב, שיש בה חדר לשיחות וחדר לעבודת גוף, כדי שהמטופלים שלנו יוכלו לקבל מענה מקיף ומוחזק משני הכיוונים.

אנחנו עובדים עם צוות מטפלים ומטפלות, עובדים סוציאליים בהכשרתם , שמחזיקים ביחד איתנו את הקליניקה, ודוברים את השפה הטיפולית בה אנחנו מאמינים

מאיה בן יעקב

עוסקת בתנועה-שיקומית ותנועה-מודעת מזה עשרים שנה, במהלך שנים אלו מאיה פיתחה שפת הבנה ייחודית לגוף האנטומי מתוך הקשבה מדויקת לתנועותיו ולגבולותיו תוך יצירת החיבור ומגע רציף עם הנפש . לגישה זו היא קוראת 'תנועה אוניברסלית' ו'פילאטיס-תרפיה' ואותה היא מלמדת בקורסים וסדנאות לאנשי טיפול ותנועה.


בסטודיו שלה היא מלווה תהליכי שיקום תנועתי והתפתחות רגשית. בנוסף מאיה מנהלת את אחד מבתי הספר הוותיקים להכשרת מורות ומורים לפילאטיס בארץ .

למי שרוצה ללמוד עוד על דרך העבודה של מאיה

תמיר אשמן

עוסק בטיפול פרטני וקבוצתי למעלה מעשרים שנה. תמיר מרצה מבוקש ומנחה סדנאות וותיק , את הטכניקות לשיפור היחסים שלנו עם העולם הרגשי שיצר, הוא מלמד גם במוסדות להשכלה גבוהה ביניהם אוניברסיטת תל אביב וסמינר הקיבוצים, ובקליניקה הפרטית.

המטפלים בקליניקה

איילה לויטה

אני איילה, עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות בהכשרתי. מרצה בתחום של גיל ההתבגרות ויחסי הורים ילדים לקהלים שונים.  בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות הורים וצוותים חינוכיים ובטיפול פרטני. מדריכה ומלווה בני נוער ומבוגרים במפגשים פרטניים בקליניקה.

קרא עוד

רעי שחם

שמי רעי שחם ואני עובד סוציאלי קליני (m.s.w), בעל תואר שני במסלול טיפול בטראומה.     


אני מטפל פרטני בנשים, גברים, נוער ומנחה קבוצות.  

קרא עוד

יזהר בליישטיין

אני יזהר ואני עובד סוציאלי קליני, פסיכותרפיסט ומנחה קבוצות. 
כיום אני עובד בקליניקה פרטית בתל אביב, במרפאה לתחלואה כפולה ב"מרכז קהילתי יפו לבריאות הנפש" וב"יחידה לטיפול וליעוץ במרכז הגאה". 
בעבר עבדתי ביחידה לטיפול בנפגעי התמכרויות בעיריית תל אביב יפו,  ובמרפאה ל"טיפול בנפגעי פוסט-טראומה של משרד הבטחון" בחטיבה הפסיכיאטרית בבי"ח תל השומר. 

קרא עוד

שירה בונויט עו"ס (MSW)

שמי שירה, אני עו״ס (msw), מורה לפילאטיס ומדריכה לעיסוי תינוקות. אני עובדת בתכנית ״נתיבים להורות״ של משרד הרווחה, מדריכה שיעורים פרטיים לפילאטיס באוריינטציה רגשית (בהכשרתה של מאיה בן-יעקב) ומנחה סדנאות לעיסוי תינוקות בעיריית תל-אביב במסגרת תכנית ״טיפות חלב בקהילה״. 

(בעבר עבדתי ביחידה להפרעות אכילה בבי״ח סורוקה עם מתבגרות ובתכנית ״פותחים עתיד״ עם משפחות בסיכון) 

אני נעה כל חיי. התנועה תמיד הייתה לי ריפוי, מחברת אותי לקרקע, מחזירה אותי למרכז שלי, מזכירה לי את גבולותי ומעניקה לי ביטחון.

קרא עוד

אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו

לטלפון  052-8722-836

או לפנות באמצעות הטופס כאן